Shqiptari dhunon dhe vret gruan 37 vjecare mbremjen e sotme. Nënë e katër fëmijëve

ZVICER- Nje lajm te rend japin media zviceriane ku transemtojne se nje nene 37 vjecare nga Kosova eshte gjetur e pa jete ne shtepin e saj.

Mendohet se ngjarja eshte shkaktuar nga burri i saj pasi mendohet se ai ka ushtruar dhune ne familje.

42 vjacari nga Kosova ka shkuar ne polici pasi ka thene se ka plagosur lehte bashkeshorten. Pasi policia ka shkuar ne shtepi e ka gjete nene pa jete. Ajo ishte e goditur me thike disa here.

Policia ka arrestuar bashkeshortin e saj dhe jane duke u kryer hetime per ngjarjen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *