Shtepia lekundet nga termeti, por shihni se cfare ben macja (Video)

  0
  167

  Nje video qe po qarkullon në rrjet, tregon se si një mace ka ndierë lekundjen e tërmetit dhe çohet menjëherë në këmbë.

  Çuditërisht, disa kafshe, nga disa video duket sikur i ndiejnë me pare termetet.

  Në kete video, pasi nisin lekundjet, duket se si macja leviz e hutuardhe nuk di se cfare te bej në ato momente.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here