Monday, May 23, 2022
HomeS’kanë të ndalur lotët për aktoren Luiza Xhuvani, merr lajmin e rë.ndë...
Array

S’kanë të ndalur lotët për aktoren Luiza Xhuvani, merr lajmin e rë.ndë për të birinLuiza Xhuvani nuk gjen qetësi. Pas arr.estimit të djalit dhe më pas ndarjes nga jeta e bashkëshortit, tani sërish lajmin nga biri i saj.

Gjykata e Gjirokastrës, i shtoi edhe 4 vite të tjera, duke e çuar në 39 vite heqje lirie, dë.nimin që ai ka për të shlyer.

Mbi Xhuvanin tashmë, rëndon edhe akuza e ‘Armëmbajtjes pa leje’.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments