Eni Vasili ndan fotot e rralla me të bijat.Shikoni sa jane rritur binjaket

Gazetarja ka zgjedhur të ndajë në Instagram disa pamje me të bijat pranë tortës së tyre, por fytyrat ua ka mbuluar me emojit e zemrës duke dashur që të ruajë portretin larg vëmendjes së kamerave.

E veshur edhe vetë me të kuqe si të dy vajzat, Eni nuk e ka fshehur lumturinë e këtij momenti. Ajo shihet shumë e qeshur dhe entuziaste që ëngjejt e vegjël po rriten dita-ditës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *