Sot është një nga këngëtaret më të dashura dhe njohura në Shqipëri, e gjeni dot se cila është kjo vogëlushe?

Ajo është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, por edhe një nga vajzat më të bukura.

E ndërsa e shohim sot kaq të bukur, të gjithë jemi kureshtarë të shohim se si ka qenë Xhensila Myrtezaj kur ishte e vogël.


Vetë këngëtarja ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një foto të ëmbël nga fëmijëria e saj, dhe duhet të themi që ka qenë një fëmijë shumë i bukur.

“Kujtime”, shkruan Xhensila krah fotos, ndërkohë që këngëtarja tashmë është duke shijuar suksesin e këngës “Edhe një natë”, në bashkëpunim me Noizyn e cila ka arritur 16 milio shikime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *