Stuhi dhe reshje shiu. Era thyen pemen dhe demton shtepit

0
338

KOSOVE-Muaji korrik ka nisur me temperatura te ulta me reshje shiu dhe stuhi.

Diten e sotme ne qytetin e Vushtrrisë moti ishte me stuhi dhe reshje te dendura shiu. Erat e forta kane thyer dhe pemet dhe demtuar shtepi e makina.

Shirat e forta kane qene te pranishme dhe ne qytete te Kosove por fatmiresishte nuk ka pasur probleme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here