Saturday, May 21, 2022


HomeTërmet i fortë në Ballkan, lëkundjet ndihen në 3 shtete
Array

Tërmet i fortë në Ballkan, lëkundjet ndihen në 3 shteteNjëlëkundje e fortë është regjistruar ditën e sotme në Bullgari me magnitudë 4.5 i shkallës rihter

Epiqendra ishte rreth 61 kilometra larg kryeqytetit Sofje dhe 20 kilometra larg qytetit Samokov.

Tërmeti u ndie në Maqedoninë e Veriut dhe në Greqi.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments