Termet ne vendin tone. Ja ku ishte epiqendra dhe magnituda

Nje termet i lehte eshte ndjere sot ne zonen e Korces ne fshatin Hotolisht.

Lekundja ka qene e lehte me magnitude 2.4 rihter dhe cdo gje.

Thellesia ishte 5 kilomentra dhe termeti ka rene rreth ores 7e58 por fatmiressiht cdo gje ka shkuar mire dhe nuk ka probleme apo pasoja.

Termetet shtohen gjithmon kur temperaturat jane te larta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *