Monday, May 23, 2022
HomeTurqia nuk po gjen paqe, 3 lëkundje të forta brenda pak minutash
Array

Turqia nuk po gjen paqe, 3 lëkundje të forta brenda pak minutashPas tërmetit të ditës së djeshme me magnitudë 6.8 të shkallës Righter, Turqia është goditur nga 3 lëkundje të tjera para disa minutash.

Lëkundjet me magnitudë 5.1, 4.5 dhe 4.4 janë ndjerë gjatë 20 minutave të fundit, duke sjellë edhe më shumë pa nik për njerëzit.

Ndërkohë vazhdon puna e ekipeve të shpetimit për nxjerrjen nga rrënojat të të mbijetuarve.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments