‘U këputën menjëherë’ Dy te rinj humbin jetën ne menyre te pashpjegueshme, cfare po nodh?

  Të jesh mirë e bukur në këmbë e të këputesh menjëherë duke humbur jetën.

  Dy vdekje të çuditshme kanë ndodhur në Kardicë të Greqisë ku një 18-vjeçar u rrëzua ndodhej në një kafene, ndërsa 33-vjeçarja humbi jetën brenda shtëpisë së saj.

  18-vjeçari u dërgua menjëherë në spitalin e Kardicës, ku mjekët u përpoqën për shumë orë ta mbanin në jetë, por pa rezultat.

  Sipas të gjitha indikacioneve, 18-vjeçari ka pësuar infarkt.

  Në të njëjtën kohë, në Karditsomagoula, një grua 33-vjeçare, teksa ndodhej në shtëpi, papritur humbi ndjenjat dhe ende nuk shpjegohen qartë shkaqet.

  E gjithë lagja është e pikëlluar me dy rastet fatale dhe njerëzit janë të shokuar pasi dy të rinj humbën jetën në mënyrë të pashpjegueshme. Autoritetet po punojnë për zbardhjen e plotë të tyre, ndërkohë që trupat janë dërguar për autopsi.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *