U ndanë para disa muajsh, Bora Zemani puthet sërish me Donald Veshajn në Big Brother VIP

  Ishin ndarë prej disa muajsh, por puthen sërish në Big Brother VIP.

  Një moment i shumëpritur nga të gjithë kur Bora Zemani u fut në shtëpinë e Big Brother.

  Në fillim ajo takoi shoqen e saj të ngushtë Semin, për ta bërë të ndihet mirë lidhur me çdo situatë që ka ndodhur dhe i tha që nuk e ka keqkuptuar.

  Por më pas ajo u takua me Donaldin me të cilin ishte ndarë prej disa muajsh, sic ka treguar ky i fundit.

  Por takimin e tyre ato e përfunduan me një puthje në buzë dhe thanë se do të flasin kur të dalin jashtë.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *