U shpall gruaja më e bukur në botë për këtë vit/ Po nuk do ta besoni si dukej aktorja turke para ndërhyrjeve plastike…

Revista “Glamour UK” ka shpallur dhe këtë vit gruan më të bukur dhe ajo është aktorja 27 vjeçare Hande Erçel. Aktorja turke është një nga më të përfolurat në rrjetet sociale jo vetëm për shkak të karrierës, por edhe sepse ajo nuk është aq e pabërë siç edhe pretendon.

Ka patur dhe komente mbështetëse duke thënë se ajo është shumë e kujdesshme për pamjen e jashte dhe se e meriton këtë titull, por shumë ndjekës kanë reaguar negativisht. Fotot flasin vetë.

Aktorja është në një lidhje me Kerem Bursin, me të cilin edhe ka bashkëpunuar për realizimin e një telenovele.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *