Vajza 14-muajshe gjendet e pa jete kur prinderin shkojne per ta zgjuar ne mengjes

Nje femije 14 muajsh pasi u shtri qe te fle gjume prinder kur u zgjuan e gjeten pa shenja jete.

Prinderit u shokuan kur pane femijen pa shenja jete dhe nuk dine se cfare semundje ka pasur femija.

Çifti gjithashtu dëshiron të tregojë historinë e tyre tronditëse në një përpjekje për të edukuar prindërit e tjerë në mënyrë që ata të shmangin një humbje të ngjashme ‘të tmerrshme’.

Femija ishte pickuar disa here nga insekt por me pas ajo u vaksinua dhe cdo gje shkohe shume mire.

Pas nje muaj nga kjo ngjarje femija humbi jeten.

Ndaj ne si prinder keshillojm cdo prind qe te jete i kujdesshem ndaj femijeve te tyre transmeton shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *