Vajza 15 vjecare rri gjithë naten zgjuar dhe nena eshte e shqetesuar se cfare ben ajo me celular

Vajza 15 vjecare rri gjithë naten zgjuar dhe nena eshte e shqetesuar se cfare ben ajo.

Sa here qe zgjohem naten e shikoj ate zgjuar dhe kjo me shqeteson dhe nuk di se si te veproj. Ajo rri gjithe naten dhe fle gjithë diten dhe eshte shume e hutuar.

Edhe pse i flas ajo nuk me degjon por vazhdon te rri naten vone me celular ne dore.

Kjo gje po me shqeteson shume dhe nuk di si te veproj. Si mendoni cfare hapash duhet te marre? Si ta bind qe te ndryshoj?

Keta te rinjt e sotem jane te pa gdhendur. Ju lutem dua nje pergjigje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *