Wizz Air sërish probleme. Qytetari ankohet si pagoi plus 135 euro

Serishtë probleme me Wizz Air pasi i le udhetarët në mes të rrugës tani nje shqetesim vjen nga një qytetar.

Ai eshte shprehur se nuk ka askes ne apilikacion dhe ka paguar 135€ per 3 persona të familjes.

Denoncimi i qytetarit:

O JOQ jam vjedhur nga WIZZ Air sot ne Rinas 3 pjestare familje 135€ zhvatje, ju lutem publikoje kete problem se eshte shume serioz. Kompania nuk japin akses ne App, i drejtojne njerzit tek check in, desk per me u kerku lek me nje pseudo fature. Ju lutem publikojeni kete vjedhje. Ju lutem publikoheni qe te vihet shteti ne levizje per kete vjedhje se do behet rruge…

Ja kan marre babit tim faturen e klientit si me stil po punonjesit e aeroportit se nuka isha un personalisht.. Por mund te ju dergoj nje screenshot me fluturimin personal me kod konfirmimi qe Wizz Air ka heq aksesin per te bere Check in oniline per ti sjell delet tek tavolina.. a e kuptoni skemen. Bileta e kthimit po i njejti problem!!! Kam mbi 20 fluturime dhe sme ka ndodh kurre! U shokova qe me than familjret qe kemi paguar 45€ per person

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *