Xhaxhai i Klodian Çalamanit del para mediave dhe bën deklaratën e forte per nipin e tij

  0
  144

  Xhaxhai i Klodjan Çalamanit, autorit të ngjarjes në Fier, ka dalë sot me një deklaratë ku kërkon dënimin me vd ekje të nipit të tij.


  “U prekëm shumë, se kemi vetë nipër, . Parlamenti të vendosi dënimin me vde kje”, tha ai .

  Ai është pyetur nëse do e firmoste peticionin që Familjarët e Mateos duan të ngrenë duke mbledhur firmat për dënimin dhe ai ka thënë që po derisa ai e kreu këtë akt, edhe fëmija im të ishte”, tha ai.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here