Zbardhet shkaku i humbjes se jetes se 3-vjeçarit ne kopesht, shkak ishte kapuçi i xhupit

  0
  281

  Jane zbuluar detaje të reja për humbjen e jetes se fëmijës 3-vjeç. Sipas informacioneve të siguruara nga uniformat blu, fëmija ka qenë i veshur me xhup.

  Ai ka shkuar te varësja e rrobave për të marrë çantën dhe kapuçi i xhupit ka ngecur te varësja dhe është mby tur.

  Gjatë dëshmisë në polici, edukatorja ka thënë se fëmija ka mbetur i varur tek varësja e rrobave.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here