108 vjecarja feston ditelindjen dhe tregon sekretin e saj te jetegjatesisë

Lake White po feston ditëlindjen e saj të 108-të dhe tregon se ndihet e lumtur.

Prane saj ishte familja dhe ky 108 vjetor ishte ndryshe per te.

Ajo ka treguar dhe sekretin e jetegjatesise. Zoti me ka bekuar dhe kam pasur nje besim te madh tek Zoti. Kame qene nje femer e forte. Pas cdo dite te veshtire ne jete kam duruar dhe pas saj me ka ardhur nje e mire.
Ndaj durimi eshte celesi i kesaj jete pasi me durim do arrish te dalesh me sukses.

Jam ushqyer shednetshem dhe kam bere nje jete aktive. Kam jetuar ne dy pandemi qe ka pare bota ate te gripi spanjoll dhe kovidin.

Kam pasur nje jete te lumtur dhe sot jetoj e lumtur duke u kenaqur me cdo gje qe kam sa do pak qe te jete u shpreh 108 vjecarja. Shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *