11 vjecarja bie nga varka dhe humb jeten

11 vjecarja bie nga varka dhe vdes pasi e kapin helikat poshte varkes

Vogelushja 11 vjecare ra nga motoskafi pasi kishte dallge dhe nuk mbijetoi dot pasi helikat e motorrit i moren jeten kur ajo u zhyt.

Olivia eshe vajza e pare e fubollistit Brad Knighton 38 vjec i cili tashme ka bere nje dedikim prekes per te bijen:

“Nuk ka fjalë për të shprehur thellësinë e pikëllimit tonë të pamasë në këtë moment. Familja jonë është ende e tronditur nga humbja e papritur dhe tragjike e vajzës sonë të bukur dhe brilante, Olivia, në një aksident fatkeq me varkë ditën e djeshme. Jemi ende në mosbesim që drita e saj e ndritshme dhe e pastër na u hoq kaq papritur. Në një farë mënyre po përpiqemi t’ia dalim mbanë me dashurinë e familjes dhe Olivian tonë në zemër. Ju falenderojmë.” trabsneton shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *