Inspektor i tatimeve ngacmon seksualisht 25 vjecaren ajo perfundon ne spital

0
376

Nje 25- vjecare, eshte derguar pa ndjenja ne spitalin e Pogradecit dhe nga deklarimet e mevonshme, raportohet se ajo ishte ngacmuar seksualisht ne vendin e saj te punes.

Ngacmimi ka ardhur nga Arian Mema ish-inspektor i tatimeve, i akuzuar edhe me heret per kete veper.

Nga ngacmimi i Memes, ajo kishte humbur ndjenjat.

Mesohet se e reja vuante nga problemet e epilepsise dhe ne momentin e ngacmimit ajo ka kaluar nje krize epileptike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here