12 vite Kryetar i Durrësit, ja ku u ‘arratis’ Vangjush Dako

  Gjatë ditës së djeshme mediat kanë bërë thirrje për të gjetur se ku është zhdukur ish-Kryetari i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, i cili nuk ka thënë asnjë fjalë për tra.gj.edinë e madhe pas tërmetit vde.kj.eprrurës në Durrës.

  Edhe pse kishte 15 vite rresht që ka qenë qytetati i parë i qytetit ai nuk ka dhënë asnjë mesazh.

  Por mesa duket Dako ka vendosur të ‘arratiset’ në drejtim të veriut të vendit. Denoncimi është bërë nga një qytetar i cili i ka shkruar një mesazh për “JOQ”.

  “Pershendetje JOQ, ja dhe Vangjush Dako duke u larguar per ne Veri. Se e dhjeu Durresin me lejet qe dha per pallatet e tashi po iken te shpetoje bythen . Bere ne Fushe-Kruje. Flm.”, shkruan qytetari.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *