19-vjeçari i propozon për martesë 76-vjeçares: E dua shume dhe te gjithe na kane zili

Unë jam 76 vjeç dhe bashkUnë jam 76 vjeç dhe bashkëshorti im është 19…Trollët thonë se dukem si gjyshja e tij, por ne jemi kaq të dashuruar

Një grua 76-vjeçare me një të dashur 19-vjeçar është bërë virale në TikTok. Ata thonë se dashuria e vërtetë nuk ka moshë – dhe ky çift nga Italia, me siguri e ka kaluar atë, me një diferencë moshe prej 56 vjetësh.
Giuseppe D’Anna , 19 vjeç, pushtoi internetin, pasi zbuloi se i kishte propozuar të dashurës së tij, e cila është 76 vjeç.

Në një klip , i cili është parë mbi 16.1 milionë herë në rrjetet sociale, i riu mund të shihet duke u gjunjëzuar dhe me më shumë se një duzinë tullumbace të mëdha në formë zemre, duke e puthur zonjën e tij.

”La nostra promessa” lexoi mbishkrimin krahas videos virale, e cila përkthehet “premtimi ynë”.

Fotoja e radhës zbuloi një foto të adhurueshme të të dyve, ku Giuseppe kishte veshur atë që dukej si një zinxhir ari dhe nusen e ardhshme duke mbajtur një trëndafil.

19-vjeçari, i cila ka grumbulluar afër 190,000 fansa në TikTok , ndau gjithashtu një imazh të një unaze mahnitëse.

Dikush tjetër bëri disa matematikë dhe shkroi: “Ajo është fjalë për fjalë mjaft e vjetër për të qenë stërgjyshja e tij.”

Por nuk është hera e parë që një çift me diferencë moshe bëhet virale në rrjetet sociale.Të dy ndajnë rregullisht foto nga jeta e tyre romantike

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *