Bora Zemani ”shuan” zërat:ben deklaraten e fort per Donaldin dhe Semin

  Java ka qenë e mbushur me rrëfime nga jetët personale të shumë prej banorëve.

  Semi rrëfeu luftën me ankthin, Paloma tregoi mbi abortimin e dy shtatëzanive të saj të para e ndërsa Donaldi mbi lidhjen e tij me moderatoren Bora Zemani.

  Siç ishte paralajmëruar edhe më parë, vetë Bora Zemani ishte e ftuar përgjatë spektaklit të sotëm për të ”shuar” gjithë zërat dhe akuzat e bëra së fundmi.

  Bora tregoi se është e prekur për abuzimin dhe keqinterpretimet që media të ndryshme kanë bërë kundrejt marrëdhënies së Semit dhe Donaldit.

  Ajo shtoi se ata të dy kanë pasur gjithnjë atë marrëdhënie mes njëri-tjetrit dhe se është e qetë dhe e sigurtë për gjithçka ka ndjekur gjatë këtyre ditëve brenda ‘’Big Brother Vip’’.

  ”Jam shumë e qetë për sjelljen e tyre, ata ashtu janë dhe jashtë. Më vjen mirë që Donaldi e ka mbështetur pasi Semi ka vërtetë nevojë”,- tha Bora.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *