Gena gajas rrjetin me komentin për Romeon/ Donaldi ka Sabianin, ja ke kam une tabi

  0
  140

  Me hyrjen e Donaldit ne shtepine e Big Brother, Romeo kishte bere nje postim ku shprehej se gjysma e tij e kishte lene vetem.

  “Prej ketij plehres une jam vetem sot, shpirti vellait ti e di qe me ke gjithmone aty me ty me gjithe energjine time”.

  Por ajo c’ka na kishte shpetuar ishte pikerisht komenti i Genes ku shkruante:

  “Bro mos u merzit se do ta plotesoj une gjysmen tjeter, me ke mua tani ai ka Sabianin”

  Rikujtojme se Sabianin dhe Genen gjithmone kane bere batuta ne rrjet duke i quajtur vellezer per shkak te kacurrelave, e pra mesa duket ata dhe vete bejne shaka me kete gje.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here