38 vjecarja i jep fund jetes duke u djegur

KOSOVE-Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Kosove në fshatin Ramoc të Gjakovës ku mesohet se nje grua 38-vjecare i ka dhene fund jetes duke i vene flaken vetes.

Gjendja e saj ishte shume e rende dhe u dergua me urgjence ne QKUK. Por me pas gjendja e saj eshte perkeqesuar.

Ngjarja ka ndodhur ne daten 13 gusht por pas 15 ditesh 38 vjecarja nuk ka arritur qe te shpetoje pasi plaget ishin te medha.

Të ndjerës, Marte Sokoli lamtumira e fundit i është dhënë sot, ndërsa siç njoftojnë familjarët, e pamja mbahet në familjen Nrejaj në Ramoc.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *