39 vjecarja humb jeten pasi kishte dhimbje te forta menstruale

Një nënë e cila shkoi në shtrat me ‘dhimbje te periodave’ humbi jeten duke fjetur gjume.

39 vjeçarja, ndërroi jetë pasi u ankua për dhimbje barku në mbrëmjen e 18 gushtit. Nëna e një fëmije kishte vuajtur nga endometrioza për shumë vite, një gjendje ku indet e ngjashme me mukozën e mitrës.

39 vjecarja vendosi të merrte disa qetësues dhe shkoi në shtrat me shpresën se do të ndihej më mirë në mëngjes – por kur partneri i saj shkoi për ta kontrolluar atë më vonë atë mbrëmje ajo ishte pa shenja jete.

Familjaret i shokuan kur moren vesh kete lajm ku vazja e tyre kishte nderruar jete pasi ajo ishte nje femer aktive dhe shume e forte.

Familjaret jane shprehur:“Ajo ishte shumë sociale dhe shume e qeshur me te gjithe”. Shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *