48 vjecari futet ne det te lahet por pe humb jeten pasditen e sotme ne Golem

Nje ngjarje e rende ka ndodhur diten e sotme ne Golem ku mesohet se nje 48 vjecar ka humbur jeten.

I riu sa po eshte futur te lahet ne det ka pesuar atak kardiak.

Edhe pse ndihma e mjekeve ka qene e menjehershme ai nuk ja ka dalur dhe si pasoje ka nderruar jete.

Grupi hetimor po percakton shkaqet e humbjes se jetes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *