I riu i jep fund jetes duke u varur ne peme mbremjen e sotme

0
962

49 vjecari i jep fund jetes duke u varur ne peme. Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Udënisht, Pogradec.

I riu nuk ka pasur shenja dhune dhe ai eshte gjetur nga familjaret dhe eshte gjetur rreth ores 20:15.

Policia ka shkuar ne vendngjarje per te zbardhur shkaqet e ngjarjes.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.shiko.news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here