Saturday, May 21, 2022


HomeE dhimbshme/ Vuante nga një sëmundje e rrallë, 15-vjeçarja Elona Kuburja që...
Array

E dhimbshme/ Vuante nga një sëmundje e rrallë, 15-vjeçarja Elona Kuburja që ngriti shqiptarët nuk ja doli..15-vjeçarja Elona Kuburja ka nd.ërruar jetë në Turqi. Lajmin e h.idhur e ka nd.arë në rrjetet sociale, Arbër Hajdari.

15-vjeçarja u bë e njohur pas publikimit të lajmit se vu.ante nga një sëmundje e rrallë dhe se i kishin mbetur pak kohë jetë.

Pas apelit nga media dhe njerëz të shumtë, ajo u transportua në një spital në Turqi.

Mirëpo, pavarësisht mjekimit të specializuar, 15-vjeçarja nuk ka mundur të m.bijetojë. Për rastin e tri.shtë të Elonës, u angazhua edhe vetë kryeministri Edi Rama.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments