Monday, May 23, 2022
HomeE rëndë/ Nusja rreh vjehrrin dhe vjehrrën, pamjet e tyre nga spitali...
Array

E rëndë/ Nusja rreh vjehrrin dhe vjehrrën, pamjet e tyre nga spitali të prekin në shpirtNjë ngjarje po aq sa e rë.ndë, por edhe e pazakontë ka ndodhur në Kosovë në të njëjtën kohë.

Mësohet se një nuse nga qyteti i Prizrenit ka rra.hur keq vjehrrit e saj. Bëhet e ditur se kjo ngjarje ka ndodhur gjatë mëngjesit të djeshëm rreth orës 09:30.

Ajo e ka dhu.nuar aq keq vjehrrin dhe vjehrrën e saj sa i ka bërë ata për spital. Sherri midis të dy paleve ka nisur pas një mosmarrëveshje të çastit.

Identiteti i shqiptares dhe i 2 të moshuarve nuk bëhet i ditur. Në njoftimin e policisë së Prizrenit thuhet se gruaja është shoqëruar në komisariat.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments