63 vjecari po punonte token humb jeten pasi pickohet nga bletet

Nje ngjjare e rende ka ndodhur ne Gramsh ku mesohet Tefik Koci ka humbur jeten nga pickimet e bleteve.

63 vjecari ishte duke punuar token diten e sotme ku papritur eshte sulmuar nga bletet.

Ai eshte pickuar shume ne fytyre dhe ne krahe.

Edhe pse eshte derguar me urgjence ne spital por nuk ja doli te shpetoje pasi pickimet ishin te shumta transmeton shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *