92 vjecarja tregon sekretin qe duket si nje 60 vjecare dhe pa rrudha

Gjyshja 92 vjeçar eështë gjithashtu stërgjyshe e 10 nipërve.

Ajo është praktikisht pa rrudha dhe njerëzit menodjne se ajo duhet të jetë në të 60-at.

Pamja e gjyshes ka bërë që shumë njerëz të pyesin për sekretet e saj për t’u dukur e re transmeton shiko.news

92-vjeçarja thotë se “për të qenë të lumtur, duhet të ndaloni së stresuari për gjërat.”

Ajo shtoi: “Dua të them, është qesharake. Nuk është mirë të shqetësohesh rrini te qete sepse cdo gje do ndodh sipas caktimit te Zotit.”

Jame nje grua pozitive dhe mendoj pozitivisht dhe kjo me jep qetesi ne veten time.

Sekreti im është kremi Nivea, sepse e kam përdorur për 70 vite.

“Bëja një dush të nxehtë, dilja nga banja, thahesha dhe më pas, ndërsa trupi ishte ende i nxehtë, vendosja këtë krem. Dua të them, tani është e mrekullueshme. Ju mund ta bëni këtë me trupin tuaj, sa herë që bëni banjë ose dush.” transmeton shiko.news

@joansumner1930 92 never looked so good! #sanmiguel #spain #parati #foryou #youngerthanilook ♬ Young Hearts Run Free Benji La Vida Edit – That’s Groovy Bro!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *