Humb jeten ne aksident 22 vjecari shqiptar ne Itali

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Itali mbremjen e djeshme ku ka humbur jeten i riu shqiptar nga Mamurrasi.

Ai quhej Arnold Selishta nga Mamurrasi dhe ishte ne moshen 22 vjecare.

Mbremjen e djeshme ai ishte me 2 shoke te tjere dhe eshte aksidentuar por ngjajra ishte fatale pasi nga aksidenti ka humbur jeten i riu shqiptar transmeton shiko.news

Në makinë ishte Arnold Selishta , 22 vjeç, së bashku me dy shokë të tjerë të moshës 18 dhe 23 vjeç, të cilët shpëtuan. Por ai nuk ia doli. Teksa dy shokët arritën të dilnin nga ferri i flakëve dhe të largoheshin nga makina, djali u nxor nga zjarrfikëset dhe gjendja e tij u shfaq menjëherë shumë e rëndë.

22-vjeçari u dergua me ambulancë, në spitalin San Gerardo në Monza ku fatkeqësisht ndërroi jetë pak kohë më pas. Nga ana tjetër, gjendja e dy djemve të tjerë të moshës 18 dhe 23 vjeç, të cilët gjithashtu u shpëtuan gjendja e tyre eshte permiresuar transmeton shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *