A e gjeni dot kush eshte? Nje nga kengtaret me te mira shqiptare

0
209

Diten e sotme ne rrjetet sociale kengetarja e njohur Ronela Hajati ka postuar foto nga femijeria e saj.

Nje nga zerat brilat dhe artiste e madhe shqiptare.Gjithmone energjike ne skene dhe me performanca te bukura.

Nje lajm i bukur vjen nga Ronela pasi ne 10 maj do të hap Eurovisionin, ku këndon e para duke përfaqësuar Shqipërinë me këngën “Sekret”.

Ne i urojme suksese ne Eurosong.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here