A e mbani mend Kevin nga “I vetem ne shtepi”? Aktori shfaqet diten e fundit ne publik dhe nuk do ta njihni

Të gjithë e mbajnë mend yllin e “Home Alone” Macaulay Culkin i cili shënon një pjesë të rëndësishme të fëmijërisë të shume prej nesh me rolin e tij si Kevin. Edhe pse shpesh e shmang vëmendjen, së fundi ai bëri një paraqitje surprizë si model në pasarelë për “Gucci”.

I shoqëruar nga yjet e tjerë si Jared Leto dhe Jodie Turner-Smith, aktori i “Home Alone” dukej i qetë me një veshje të gjallë ndërsa labeli pushtoi Bulevardin Hollywood për shfaqjen e tij “Gucci Love Parade”.

Duke ecur mbi yjet e famshme të Hollivudit me terrakote me duart e futura në xhepa, Culkin kishte një palë pantallona të gjera, një këmishë Havai dhe xhaketë bomber me lule me shkëlqim. Veshja e tij plotësohej me një palë syze dielli dhe një rrip me logo Gucci.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *