Saturday, May 21, 2022


HomeA te respektojne dy nuset e djemve? Aktori Zef Deda përgjigjet i...
Array

A te respektojne dy nuset e djemve? Aktori Zef Deda përgjigjet i përlotur (Video)Mjeshtri i humorit, Zef Deda, eshte e emocionuar kur foli në lidhje me nuset e djemve të tij.

Ai ishte i ftuar në E Diell, Top Channel, dhe u pyet se si te trajtojnë nuset e djemve. Kujtojmë se njëri prej dy djemve, Juliani, është duke ndjekur rrugën e tij të humorit.

Zef Deda u përgjigj:

“Ata kujdesen për mua si aktor, që e adhurojnë ashtu si spektatori jonë simpatizant. Plus pastaj më adhurojnë si baba. Ata i kanë prindërit e tyre, por më respektojnë shumë. Dhe unë i kam si bijat e mia, i respektoj si vajza se nuk kam vajza”, u shpreh ai duke mos i mbajtur emocionet gjatë intervistës.

Zef Deda ka dy djem Julialin dhe Mario Dedën

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments