Friday, May 20, 2022


HomeE lodhur dhe pa makeup, a po e përballon dot Anjeza Maja...
Array

E lodhur dhe pa makeup, a po e përballon dot Anjeza Maja punën si “kameramane” e Ramës?Moderatorja Anjeza Maja la ekranin për të punuar në ERTV, televizioni në Facebook i Kryeministrit Rama.

Aty moderatorja e njohur përvecse ka rubrikën e saj, funksionon edhe si “kameramane”.

Ajo fotografohet gjithnjë teksa nxiton hapat për të filmuar Ramën dhe vrapon sa andej-këndej.

Por duket se puna e ka lodhur shumë Majën.

Ajo është fotografuar e veshur sport dhe me atlete, pa makeup dhe si rrallëherë e pakuruar.

Prandaj një gjë është e sigurt, Anjeza duket ndryshe.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments