Monday, May 23, 2022
HomeAktori Albano Bogdo humb njeriun e shtrenjtë ne familje, ben dedikimin e...
Array

Aktori Albano Bogdo humb njeriun e shtrenjtë ne familje, ben dedikimin e ndjereAktori i njohur i humorit shqiptar, Albano Bogdo është përballur sot me një lajm të hidhur.

Ai ka humbur një nga personat më të shtrenjtë në jetën e tij dhe këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi në Instagram.

Fotografinë ku duket gjyshja e ndjerë, aktori e shoqëron me një shkrim tepër prekës.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments