Alketa Vejsiu si rrallëherë poston foto të djalit dhe vajzes se saj!

  Moderatorja shqiptare Alketa Vejsiu, nuk preferon të flasë shumë për jetën e saj private. Kur vjen puna te familja, ajo është pothuajse cdo here e rezervuar.

  Poston plot në rrjetet sociale, por kryesisht në lidhje me biznesin e saj, apo punën si gazetare. Së fundmi, ajo ka publikuar një foto të dy fëmijëve.

  Thuajse e gjithë vera për familjen ka kaluar në plazh. Djali dhe vajza, po shijojnë detin, ndërkohë që e ëma nga larg shkrep një kujtim.

  Moderatorja po merret aktualisht me projekte të reja, që lidhen jo vetëm me biznesin e saj të veshjeve, por edhe me gazetarinë.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *