Almeda i bën të birit dedikimin më emocionues ditelindjen e tij. Shikoni se sa eshte rritur/foto

Vogëlushi i Almedës dhe Tolgës, Efehani, feston sot 3 vjetorin e lindjes. Almeda e ka uruar me fjalët më të ëmbla në rrjete sociale.

Feston 3 vjetorin, Almeda i bën të birit dedikimin më emocionues

Bukuroshja shqiptare ka publikuar në Instagram disa foto me Efehanin kur ai sapo kishte lindur.

Feston 3 vjetorin, Almeda i bën të birit dedikimin më emocionues

“Është një djalë që më vodhi zemrën. Ai më thërret “mami”. Gëzuar ditëlindjen djali im i çmuar! Mami do të të dojë përgjithmonë”, ka shkruar Almeda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *