Arbana Osmani shtatzënë? Xhemi Shehu zbulon të vërtetën

  Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu kanë treguar se shoqëria e tyre nuk është vetëm brenda kornizave të ekranit por edhe jashtë tij, pasi shpesh ndajnë momente nga përditshmëria e tyre në rrjetet sociale.

  Një foto e publikuar në `Instagramin´  e moderatores Xhemi Shehu shkaktoi një `uragan´ komentesh . Në foto Xhemi shfaqej me Arbanën teksa po shijonin një kafe nën shoqërinë e njëra-tjetrës.

  Mirëpo, menjëherë sytë e fansave shkuan tek barku I Arbanës I cili duke I fryrë nga këndi I fotos.

  “Arbana je shtatzënë?”, nisën të komentonin fansat dhe përgjigjen ua ka dhënë Xhemi.

  Moderatorja ka postuar të njëjtën foto në Instastory duke treguar se Arbana nuk është shtatzënë, por barku është fryrë nga ushqimet e përgatitura nga recetat e shijshme të librit të dytë.

  “Ka akoma librin e dytë në bark”, shkruan Xhemi shoqëruar me figurën e një ekoje që tregon ushqim.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *