Saturday, May 21, 2022


HomeArdit Gjebrea për inaugurimin e stadiumit fiton 180 mijë euro per 8...
Array

Ardit Gjebrea për inaugurimin e stadiumit fiton 180 mijë euro per 8 minuta, ja si është e vërtetaMe ndertimin e stadiumit te ri kombetar pritet qe te behet dhe inaugurimi i tj ne ndeshjen e dates 17 nentor.

Ne cerimonine e hapjes do te prezantohet edhe emri i ri i stadiumit ku do të kete edhe te ftuar te ndryshem qe do te performojnë gjate ceremonise

Sipas një portali shqiptar, një prej të ftuarve qe do te performoje ne ceremonine e hapjes duke kenduar do te jete edhe Ardit Gjebrea i cili do te paguhet me nje shume marramendese prej 180 mije eurove per tre kenge.

Por me sa duket kjo nuk eshte aspak e vertete pasi Ardit Gjebrea e ka pergenjeshtruar kete lajm duke thene se nuk eshte aspak e vertete

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments