Arrihet marreveshja mes trajnerit Reja dhe FSHF

  0
  127

  Mësohet se në minutat e fundit është arritur marreveshja
  Mes trajnerit Reja i cili do firmosi per 4 vjet me FSHF.

  74 vjecari italian do te qendroje deri ne vitin 2023 me kombetaren kuqezi. Ne keto 4 vite Reja do te perfitoje një shumë prej 1.2 milion euro.

  I urojmë suksese!

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here