Saturday, May 21, 2022


HomeShef Renato ka ditëlindjen, nuk do ta besoni se sa vjeç...
Array

Shef Renato ka ditëlindjen, nuk do ta besoni se sa vjeç mbush: Hera e fundit që e tregoj!Shefi i famshëm i kuzhinës njëherësh më i komentuar nëpër media për deklaratat e tij dhe zënkat me konkurrentët e “Hell’s kitchen”, Renato Mekolli ka pasur sot ditëlindjen.

Sot, Renato kishte vendosur të tregojë moshën e tij në një posti në Instagram ku shkruan se ishtë hera e fundit që e tregon sa vjeç është.

Renato ka mbushur sot 37 vjeç dhe ka marrë urime të shumta nga ndjekësit.

“37 Vjeç 😇🙏🏻19/11/1982

“Faleminderit familjen time dhe ty o Zot për çdo gjë në jetën time!

Kam gjithçka kam dashur në këtë jetë,çfarë nuk kam akoma nuk e kam dashur shumë fort ❤️ (Hera e fundit që them sa vjeç jam,nga ky moment jam vetëm 30 vjeç 😂😂)

E di që më doni prandaj dhe komentet i keni të hapura sot 😄❤️🙏🏻”, shkruan Renato krahas fotos, e cila ka marrë mijëra pëlqime dhe qindra urime.”

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments