Aurela me këmbët përpjetë në avion, ja çfarë bën Lulzim Basha

  Në media ditët e fundit qarkullojnë disa foto të kreut demokrat Lulzim Basha dhe bashkëshortes së tij Aurela teksa udhëtojnë në avion.

  Siç shihet nga foto, dyshja është ulur pranë njëri-tjetrin në klasin biznes, por vëmendjen e kanë diku tjetër. Ajo është e përqëndruar në leximin e një libri, ndërsa Basha herë kapet me telefon në dorë e herë vetëm kufje e duket sikur është duke fjetur gjumë.

  Në një foto tjetër bashkëshortja e Bashës shihet me këmbët lart në avion, por librin nuk e heq nga dora.  

  Nuk dihet se kur janë bërë këto foto, por mendohet se janë nga udhëtimi i fundit i tyre në Holandë.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *