Baba i dy fëmijëve, ky është shqiptari që humbi jetën në itali

  0
  155

  Një një lajm i hidhur erdhi nga mediat italiane dy ditë më parë, të cilat bënë me dije se një shqiptar kishte humbur jetën pasi ishte futur në pishinë.

  Shqiptari që humbi jetën është identifikuar si Edmond Vistaraj, 40 vjeç. Edmond Vistaraj baba i dy fëmijëve.

  40-vjeçari u fut në pishinë për t’u larë së bashku më familjen e tij dhe disa miq, por nuk doli i gjallë.

  Dyshohet se ai mund të ketë goditur kokën kur është hedhur në pishinë.

  Viktima banonte në Carugate, ndërsa tragjedia ka ndodhur në hotelin ‘Koko’ në Lido di Savio.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here