Babai i kishte mbuluar fëmijet me trup: Dramë pas tërmetit të fuqishëm në Turqi (Video)

    Një tërmet i fortë është regjistruar pasditen e sotme në Turqi. Nga të dhënat e para tërmeti është regjistruar me madhësi 6.8 i shkallës Rihter, ndërsa dëmet janë të mëdha.

    Nga pamjet e publikuara nga mediat vendase, shihet se tërmeti i fuqishëm ka shembur pallate, po ashtu raportohet për vi ktima, pamjet janë rrëqethëse dhe kanë tronditur gjithë rajonin.

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *