Babai i kishte mbuluar fëmijet me trup: Dramë pas tërmetit të fuqishëm në Turqi (Video)

  0
  190

  Një tërmet i fortë është regjistruar pasditen e sotme në Turqi. Nga të dhënat e para tërmeti është regjistruar me madhësi 6.8 i shkallës Rihter, ndërsa dëmet janë të mëdha.

  Nga pamjet e publikuara nga mediat vendase, shihet se tërmeti i fuqishëm ka shembur pallate, po ashtu raportohet për vi ktima, pamjet janë rrëqethëse dhe kanë tronditur gjithë rajonin.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here