Bashkëshortja e Arian Çanit per here te pare ne publik, s’do ta besoni cfare pune ben ajo (Video)

  Diten e sotme ne emisionin e pasdites “Rudina” në TV Klan, ishte ftuar dentistja pediatre, Enida Petro. Ajo është një grua shumë e suksesshme në profesionin e saj, por pak e dinë që është bashkëshortja e moderatorit të njohur Arian Çani.

  Çifti ka dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë. Ishte vetë Arian Çani që e prezantoi Joanën, 3 javë më parë gjatë emisionit “Zonë e Lirë”. Gjatë programit të sotëm, Rudina Magjistari vuri këtë moment, ndërsa Enida Petro tha se Çani e ftoi vajzën për shkak të pasionit të tij për teatrin.

  Rudina Magjistari: Vajzës së vogël mund të mos i kenë rënë të gjitha dhëmbët, por e kemi parë në televizor. E kemi parë të premten në mbrëmje. Ja kjo është vajza e Enidës. E lidhni dot këtë moment? Jemi një familje. Enida Petro është bashkëshortja e Arian Çanit. E japim sot në fund sepse sot folëm për një fushë krejtësisht tjetër. Urime dhe për vajzën sepse kishte filluar të merrej me teatër. Kam përshtypjen pasionet e Arianit?

  Enida Petro: Po, pasionet e Arianit.

  Rudina Magjistari: Pasionet e Arianit që admironn teatrin.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *