Friday, May 20, 2022


HomeAktori njohur shtrohet në spital, zbulohet arsyeja, del foto e tij
Array

Aktori njohur shtrohet në spital, zbulohet arsyeja, del foto e tijAktori i njohur Arben Derhemi ka publikuar një foto në faqen e tij personale ku ka surprizuar të gjithë ndjekësit e tij i shtrire ne spital.

Te gjithe jane habitur dhe e kane uruar ate per nje sherim te shpejte dhe pa ndonje problem.

Arbeni ka kaluar një gjendje jo të mirë shëndetësore. Këtë gjë e ka bërë vetë të ditur vetë aktori i njohur i cili ka postuar një foto nga spitali në Instagram ku i falenderon te gjithe ata qe u interesuan dhe e mbeshteten

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments