Beniada blen shtëpinë e re luksoze në Tiranë shikoni sa bukur e ka arreduar.FOTO

Ajo eshte nje nga banoret me te mira ne kete BBV dhe shume e dashur per publikun por Beniada Nishani ka nje lajm te mire per fansat e saj pasi ka blere shtepi ne Tirane dhe tashme pritet te qendroj per disa kohe ne Tirane.

Së fundmi, ajo ka treguar se dëshira e saj është plotësuar, pasi ka blerë një shtëpi në kryeqytet. Beniada ka publikuar në Instastory një foto ku vihet re arredimi modern dhe luksoz.

Si ju duket shtepia e re e Beniades luks i vertete.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *